Štěňátka u nás vyrůstají v domácím prostředí, zvykají si na mazlení a socializují se.    

                    

Štěňátka jsou vhodná jak na výstavy, tak i na loveckou upotřebitelnost, hlavně ale jako domácí mazlíčci. Nejdůležitější ze všeho pro nás je najít šťastný a milující domov pro každé z našich štěňátek. Od nových majitelů nepožadujeme účasti na výstavách a loveckých zkouškách, ale samozřejmě by nás těšilo, kdyby některé ze štěňátek uspělo na výstavním nebo loveckém poli. 

Co od nových majitelů našich štěňátek požadujeme, je stálý kontakt a poskytování informací týkajících se stavu pejska, popř. jak si vede na výstavách a zkouškách. Velice rádi bychom pejska po předchozí domluvě také navštívili.

Od nás nový majitel dostane kupní smlouvu, očkovací průkaz (PET PAS),vč. čipu, průkaz původu, v případě zájmu pomoc s uchovněním. Doživotní chovatelský servis je samozřejmostí. Více informací ve smlouvě, kterou vám na požádání rádi zašleme. 

Na cestu do nového domova dostane každé štěňátko výbavičku smile.

Než si naše štěňátko odvezete domů, opravdu důkladně si vše rozmyslete. Štěňátka jsou roztomilá, ale budou doma nějaký čas čůrat, než vydrží po dobu vaší nepřítomnosti čekat na vyvenčení a pokud je dostatečně nezabavíte, budou se nudit a můžou i něco zničit.  Budou potřebovat vaši výchovu, vaši lásku, váš čas a v neposlední řadě i vaše peníze po celou dobu svého života. 
Ovšem za to štěstí, lásku a oddanost,  které v našem štěňátku získáte, to stojí smile.